Recenze Články
Comicsový katalog
Recenze
Články
 

Autor: David Lottmann

Datum vydání: 14.11.2002, rubrika: RECENZE
The Mask: The Hunt for Green October
Všeobecně se považuje za věc jistou, že zelená je příjemná a uklidňující barva. Dokonce i Ilonka Czáková si původně místo popěvku :“…jen růžová to může být, tydydada tytyt….“ zpívala totéž o zelené. Navíc spousta báječných věcí je zelených, Rákosníček, tráva J, špenát (pokud není zaschlý na vousech naší domovnice), dobré jsou také zelené párky, po nichž chytnete i vy, tu správnou zdravě zelenou barvu, ovšem to nejlepší jsem si záměrně nechal až na konec.

Datum vydání: 21.10.2002, rubrika: RECENZE
Aliens: Hive
Myslím, že tyto roztomilé mazlíčky není nutno dalece představovat. Většina z vás již měla tu čest, v několika dílech filmu. Snad jen pro ty, kteří byli z nějakého důvodu posledních 10 let v komatu, nebo snad mají nějakou zrakovou poruchu, která jim zabránila shlédnout jakýkoliv z dílů filmu. Nejlepší je dvojka!!!

Datum vydání: 16.9.2002, rubrika: RECENZE
ZOMBIEWORLD: Champion of the Worms
Účelem úvodu je, tak trochu nalákat oběti na přečtení samotné recenze. Přemýšlím, na co bych vás mohl nalákat. Tak třeba, mohli by jste zjistit něco o nejobávanějším člověku dávného světa. O časech tak dávných, že už i samotní Bohové neví, kdy přesně to bylo. Mohl bych vás také nalákat na hromady zombií a jejich vůdce, temného nekromanta. No a pokud ani tohle nepomůže, pak vězte, že se aspoň můžete dozvědět něco nových slovíček k zaklínání, a to už se vyplatí, že Bobe.

Datum vydání: 5.8.2002, rubrika: ČLÁNKY
LOBO – profil postavy
Je hodně velká ostuda, že u nás velmi oblíbený (měřeno podle výskytu příběhů u nás otištěných) Lobo nebyl zpracován jako profil. Ať jsem se díval, jak díval na comxu nebyl, a ani na comicsu nebyl..., ale až do této chvíle. Nyní máte příležitost, dozvědět se o Lobovi něco pro vás možná nového, nebo možná ne nového, ale zcela jistě zajímavého.

Datum vydání: 17.7.2002, rubrika: RECENZE
LOBO – Last Czarnian
Moc by mě zajímalo, do jaké školy asi chodil Lobo. Pokud to zajímá i vás, dozvíte se to, jestliže se vám do klepítek dostane minisérie Lobo: Last Czarnian. Takže o co jde??? Jako bonus se dozvíte něco o Lobovi v době dětství, dospívání. Dozvíte se jaký měl vysvědčení ve čtvrté a páté třídě, co má rád a co nesnáší, a další veselé historky ze života vašeho oblíbence.

Datum vydání: 11.7.2002, rubrika: RECENZE
Body Bag - Father's Day
Mack Delgado a Iran "POPS" Sekula jsou docela obyčejní chlápci, kteří dělají neobyčejnou práci. Jsou totiž, stejně jako T.Monaghan, J.Estacado nebo morová epidemie, lovci lidí nebo chcete-li bodybaggeři. Je taková tvrdší odnož lovců lidí, kteří se nezabývají tím, jestli je někdo hledaný "živý nebo mrtvý" - oni ho totiž většinou přivezou připraveného na projížďku resykem (tzn. mrtvého).

Datum vydání: 25.6.2002, rubrika: RECENZE
Zombieworld: Eat Your Heart Out
Máte rádi pach tlejícího a rozkládajícího masa, nebo dáváte přednost vůni čerstvě otevřených hrobů? Nemůžete usnout jinak, než v rakvi a s rukama na prsou? Máte neodolatelnou chuť na čerstvý lidský mozek či jiné pochutiny, které nabízí lidské tělo? Pak tu mám, právě pro vás, tuhle chuťovečku.

Datum vydání: 20.6.2002, rubrika: RECENZE
Lobo's Back
LOBO je ve finanční tísni, poslední kšeft co dělal pro Vrila Doxe a L.E.G.I.O.N nebyl zrovna dvakrát výnosnej. Vždyť za ty prachy, co dostal si ženských a chlastu bude moct užívat jen týden, maximálně deset dní. To je málo, sakra málo. První, kdo okusí Lobovu zlobu z nedostatečně ohodnocené práce, je pracovník u bankovní přepážky. Následuje Lobova lekce matematiky….1 utržená ruka + 1 utržená ruka = chlápek bez rukou.

Datum vydání: 4.6.2002, rubrika: RECENZE
LOBO – Unamerican Gladiators
Technická poznámka pro ty, co se dovalili k bednám až teď, doufajíce, že uvidí námi avizovaný poslední díl Slezmeraldy. Mám pro vás překvapení – Slezmeralda je mrtvá!!!, sám jsem ji zabil a po kouskách narval do igelitového pytle – tak, a teď vysmrďte. Nastal čas pro nás milovníky brutality, krve a vnitřností rozházených po okolí.

Datum vydání: 20.5.2002, rubrika: ČLÁNKY
SWAMP THING (profil postavy)
Už Rychlé šípy v tom měly jasno! “Koho volíte, Losnu nebo Mažňáka?“. “Áále třeba Bahňáka!!“. Ano, i já volím Bahňáka a myslím, že volím správně. Je teď na vás, jestli i vy takto zvolíte. No a abych nalákal co nejvíce lidí, je tady tento profil. Profil klasiky hororových comxů – SWAMP THING.

Doporučujeme
Nejživější diskuse
Vaše připomínky a návrhy k podobě Comics serveru
22.2.2011, 10:35

Prozraďte, jaký je váš oblíbený comics a proč?
11.2.2009, 11:44

Comicsová scéna v Čechách a na Slovensku
27.1.2009, 18:22

Diskuse pro všechny (i budoucí) comicsové scénáristy
30.8.2006, 9:37

Evropský comics vs. Angloamerický comics
30.8.2006, 9:36